Narių katalogas

    

UAB „Idamas“ – 2002 metais veiklą pradėjusi įmonė, šiuo metu yra viena didžiausių vieno langelio principu veikiančių ir elektroninės demokratijos sprendimų informacinių sistemų kūrėja ir diegėja Lietuvoje.

     
 

E. dienynas „Mano dienynas“ pradėjo veikti 2008 m. metais. Nuo to laiko buvo vykdoma intensyvi elektroninio dienyno paslaugų plėtra ir naujų klientų paieška, todėl šiuo metu įmonės teikiamomis paslaugomis naudojasi virš 600 visos Lietuvos ugdymo įstaigų.

     
 

Manoknyga.lt - tai elektroninis knygynas, veikiantis tik internete. Šis knygynas sukurtas tam, kad jūs galėtumėte lengvai ir patogiai įsigyti norimas knygas, neišeidami iš namų ir už mažesnę, nei tradiciniuose knygynuose, kainą.

     
 

Innodea specializacija – kurti išmaniąsias, tačiau paprastai naudojamas organizacijų veiklos valdymo priemones. Innodea padeda klientams įgyvendinti strategijas ir įvesti tvarką jų kasdieniame chaose.

     
 

Įmonė aktyvią veiklą pradėjo 2015 metais, palaipsniui perimdama kompetencijas ir žinias iš grupės įmonių Austrijoje, Vokietijoje, Lenkijoje. Pirmi įmonės žingsniai - žinomiausių ir sėkmingiausių BIT grupės produktų lokalizavimas ir pritaikymas Lietuvos rinkai.

 

     
 

UAB Investment Development Agency – konsultacijų kompanija, jau 12 metų sėkmingai veikianti Lietuvos rinkoje.
Įmonės tikslas – teikti profesionalias konsultacines paslaugas privačiam ir viešajam sektoriui, susijusias su projektų rengimu, administravimu bei valdymu.

     
 

"Spora" – įmonė, kurianti sprendimus, kurie mokiniams mokymosi procesą padaro įdomesnį, o mokytojams padeda lengviau adaptuotis skaitmeninėje aplinkoje. Mūsų veikla orientuota į švietimui skirtas skaitmenines technologijas.

 

     
    UAB Elipsis pagrindinė kompanijos veikla - nuotolinio bendradar-biavimo sprendimų diegimas, organizavimas ir aptarnavimas. Puiki priemonė efektyviai panaudoti darbo laiką. Pagrindinis kompanijos siekis - optimalus ir kokybiškas nuotolinio ryšio užtikrinimas bendradarbiaujant.